Hledáme nejlepší

Made4net neustále hledá energické a talentované lidí, kteří hledají náročné příležitosti v tomto stále rostoucím odvětví. Naše řešení jsou v současnosti implementovány v Severní a Střední Americe, Evropě, Rusku, Středním východě, Číně, Jižní Africe, Novém Zélandu, a seznam stále roste.

Pokud máte zájem dozvědět se více o pracovních příležitostech v některé z našich poboček, nebo si myslíte, že můžete přispět k růstu Made4netu v jakémkoliv jiném místě, napište nám na careers [at] made4net [dot] com.

Pro naši pražskou pobočku hledáme nového kolegu/novou kolegyni na pozici:

IT konzultant / produktový specialista

Popis pozice:

  • podpora stávajících a implementace nových projektů v oblasti dodávky IT řešení pro oblast logistiky
  • analýza zákaznických požadavků, příprava plánu realizace projektu
  • komunikace se zákazníkem a řízení zpracování změn
  • presales podpora projektů
  • pracoviště: celá ČR, převážně Praha

Požadavky na pracovníka:

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • prozákaznický přístup, komunikační a prezentační schopnosti
  • schopnost týmové spolupráce
  • schopnost myslet v souvislostech a hledat nová řešení
  • schopnost zvládat práci pod tlakem, zvládat krizové situace
  • znalost AJ – komunikativní úroveň
  • zkušenosti s MS SQL, T-SQL
  • výhodou znalost MS Windows Server
  • rozhled v IT infrastruktuře
  • ochota cestovat v rámci ČR i do zahraničí
  • čistý trestní rejstřík
  • řidičský průkaz sk. B

Nabízíme:

  • práci ve stabilní mezinárodní společnosti
  • motivační finanční ohodnocení
  • možnost práce s moderními technologiemi na domácích a mezinárodních projektech
  • možnost profesního rozvoje/kariérního růstu